Sierpień 20 2017 07:48:18
Klubowy czwartek 13-10-2016

Do klubu dotarły QSL-ki i dyplomy. Nadal dominatorem jest Zbyszek SP9GMI zarówno w kategorii QSL i dyplomów. Zbyszek zdobył komplet dyplomów w związku z aktywnością stacji hiszpańskich poświęconą Cervantes'owi.

Marcel SQ9TBF i Piotr SQ9PQB walczyli w zawodach ARKI. Brawo! Nasz trx relaksuje się w Serwisie ale Piotr PQB wziął do klubu swój.

Otrzymaliśmy dyplom za tegoroczne zawody zamkowe. Tradycyjnie przypadło nam 10 miejsce. Za rok powalczymy o progres.

Patryk SP9HP pokazał nam swoje nowe zabawki związane z sieciami cyfrowymi na FM-ie.

Piotr SP9TPZ, sprowokowany ostatnio przez Karola SP9KG, pokazał prezentację dotyczącą transceiver'a BitX. Już jakiś czas temu zwracał uwagę na tę konstrukcję, jednak chęć budowy przez Karola własnej stacji na nowo rozbudziła konstrukcyjnego ducha.

Stosowne linki znajdziecie poniżej:
Bitx20
BitX40v3

Nadal czekamy na pogodę z naszym HamFestem.
Nasi DX-mani zaliczyli już T31T. Gratulacje!

Rzućcie okiem do GALERII.

Klubowy czwartek 06-10-2016

Czytający nasze posty zwracają uwagę, że w PKS-ie jada się dużo ciasta.

Dziś w klubie zaś był kołocz! Ale była też okazja: syn Mariana SQ9MTO, Rafał SP9-06066 dzisiaj zdał egzamin w UKE.
Rafał częstował pysznym ciachem.
GRATULACJE ! ! ! Znów w PKS-ie pojawi się nowy znak.

Profesor prowadził kolejną lekcję zbliżając się do finału szkolenia.
W klubie pojawili się dawno nie widziani Jurek SP9GWY, Stasiu SQ9ORW oraz Remik SP9RJ.

Karol SP9KG nadal podejmuje decyzję co do budowy swojego trx'a na KF.
Rozważał już BitX'a, dziś był namawiany na Kajmana. Macie jeszcze jakieś sugestie?

Naszego klubowego FT-897 czeka operacja w serwisie Consparku. Przypadłość z filtrami też go nie ominęła.

Z powodu pogody przenosimy nasz HamFest na kolejną sobotę.