Czesław SP9FLG przewodzi grupie składaczy transceiverka QRP (tr)uSDX. Pokazał dziś efekt swoich prac oraz omówił wątpliwości związane z filtrami pasmowymi.

Nagle do klubu zawitał Piotr SQ9PQB z ………… ja ! geburstagowym maszketym.

Piotrek dużo zdrowia, wysokich lokat w contestach i co by Ci Twoje Dziołchy przoły !

Tradycyjnie na koniec inspektorzy nadzoru sprawdzili stan zaawansowania prac mikołowskiego wiaduktu kolejowego.

UWAGA! TPZecik zaprawsza Was w sobotę do Paniów !

Szkoła Podstawowa nr 8 w Paniowach po przerwie związanej z jej rozbudową wznawia swoją działalność.

27 sierpnia od 12.00 można będzie zwiedzać obiekt szkoły a od 15.00 rozpocznie się festyn.

Mikołowski Klub Krótkofalowców również włączył się do tych uroczystości. O 16.00 wypuścimy balon emitujący 8 obrazów związanych z SP8 i Paniowami, nadawana również będzie telemetria. Przygotowaliśmy też rodzinną grę terenową z ośmioma klasami, gdzie w dwóch klasach zaprezentujemy tematykę związaną z krótkofalarstwem.

Zbiórka klubowiczów przygotowujących to wydarzenie o 13.30 obok boiska orlika – Mikołów-Paniowy ul. Mokierska 1.

A jak chcecie zobaczyć Piotrowy maszket, kuknijcie do GALERII.