Niestety upływu czasu nie zatrzymamy. Pozostaje albo nostalgia albo wspomnienie. Była ku temu okazja 1 listopada. Odwiedziliśmy groby naszych Klubowiczów: Mieczysława SP9GO, Ryśka SP9LJA, Edmunda SP9QMI i Piotra SP9CRK.

Dziś też zakończyliśmy temat 5 misji balonowej. Rozlosowaliśmy 5 nagród wśród osób, które nadesłały do nas odebrane obrazy ułożone w mozaikę. Jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę.

Nim jednak zawitaliśmy do klubu udało nam się sprawnie postawić NLXowy maszt pod Zeppelina. Trzeba szykować sprzęt, bo pracują ciekawe ekspedycje a poza tym wyprawa na Bouvet nabiera tempa. Temat anten odbiorczych i nadawczych zasilanych drabinką zdominował dzisiejsze spotkanie klubowe.

Nie ma już problemu z dojazdem do klubu, gdyż 31 października oddano do użytku nowy układ jezdny wraz z wiaduktem kolejowym w Mikołowie.

Pamiętajcie, że w najbliższy weekend (5-6 listopada) jesteśmy zaproszeni do udziału w Zawodach Rybnickich!

Styknie tyj godki, pora knipsów zaś je we GALERII.

73 de Piotr SP9TPZ