Przeżyliśmy kolejny mocno techniczny czwartek.

A to za sprawą Damiana SP9-29088. Damian wprowadził poprawki do swojego softu. Już wkrótce będziemy testować go podczas zawodów. Bardzo ciekawie opowiedział o szczegółach transmisji CAT. Krótko: Damian to prawdziwy GIANT!

Do Damiana dołączył też Fabian SP9WD, który namawia do stosowania komunikatora Telegram w celu usprawnienia propagowania informacji wśród klubowiczów.

Stasiu SP9QLP przekazał radosne wieści związane z naszym wejściem na Hałdę Skalny w czasie najbliższych Prób Subregionalnych (5 maja). Chętni do pracy w Próbach proszeni są o kontakt ze Stasiem SP9QLP, Antonim SP9SM albo Piotrem SP9TPZ.

Pojawiły się już wyniki z Zawodów Świętokrzyskich. Można je obejrzeć TUTAJ.

Ponieważ kolejny czwartek przypada na 2 maja, kiedy Starostwo jest nieczynne stąd spotkamy się z niektórymi na hałdzie a z całą ekipą 9 maja.

Dotarło też do nas dzięki Ani (XYL Pawła SQ9MSD) podziękowanie za przeprowadzone zajęcia w zabrzańskim ZSEiU. Dziękujemy Ani za możliwość realizacji jednego z klubowych regulaminowych punktów zaś Dyrekcji tej placówki edukacyjnej za przychylność.

Zajrzyjcie jeszcze do naszej GALERII.

73 de Piotr SP9TPZ