Ciekaw jestem, co powiedziałby Pan Jean Baptiste Joseph Fourier, gdyby zobaczył ile Harmonicznych gościły dziś klubowe progi.

Co prawda staramy się dbać, by widmo sygnału wyjściowego było wolne od pasożytniczych harmonicznych, jednak nie mamy nic przeciwko przychodzeniu naszych Harmonicznych do klubu.

Dziś to Oni zdecydowanie obniżyli średnią wieku!

Tata Anitki, Paweł SQ9MSD demonstrował działanie eliminatora QRMów.

Antoni SP9SM pokazał projekt miernika mocy. Ciekawi jesteśmy finału, bo zaprzęga do niego sprzęgacz kierunkowy opracowany przez Józefa SP9HVW.

Krzysztof SP9TTB i Czesław SP9FLG się END-FEDowali. Chociaż zdecydowanie więcej argumentów przemawia za Doubletem lub jego połową: Zeppelinem oraz symetryczną skrzynką antenową, którą w swoim wykonaniu pokazywał Krystian SP9NLX. Ile jeszcze ma Wam Krystian tłumaczyć, że ta antena i skrzynka są warte jeśli nie grzechu to na pewno spróbowania?

Dominik, Harmoniczny Sławka, sprawdzał z innymi pomieszczenia klubowe a sam Sławek znów poddawany był bombardowaniu wiadomościami przy klubowej tablicy.

Ostatnio Piotr SP9TPV zapowiedział, że dla chętnych klubowiczów jest w stanie ponownie uruchomić kurs CW.

Trzymajcie kciuki za Grzegorza SP9CH!

Uwaga! Konkurs na spostrzegawczość. Gdzie znajduje się antena, którą podłączy Paweł SQ9MSD do QRM eliminatora? Podpowiedź: zajrzyjcie do GALERII .

73 de Piotr SP9TPZ