Łucja rozświetla mrok długich grudniowych nocy, jednak to nie ona a Zosia, najmłodsza klubowiczka, wlała sporo radości w dzisiejszy klubbing.

Zosia, harmoniczna Darii i Adriana odwiedziła nas pierwszy raz i jak było widać spodobała jej się nasza dyplomowa ścianka.

Powoli tempo DXowych stacji spada, jak na koniec roku przystało. Sporo się będzie jednak działo, bo niesmak bo „skromnym” Bouvet’cie sprowokował palnowaną na rok 2025 rewizytę na tej wyspie.

Jak to mówią Yankesi: STAY TUNED!

My też powoli zamykamy rok. Będzie ku temu okazja w najbliższą sobotę 16 grudnia o g.16:00 podczas naszego spotkania świątecznego ( Łaziska Górne, Ogrodowa 52).

Jak wiecie Antoni SP9SM prowadzi zapisy. W zasadzie już je zamknął, jednak tradycja wigilijna mówi o dodatkowym miejscu i nakryciu przy stole, dlatego gdyby KTOKOLWIEK z niezapisanych zatęsknił za naszą klubową Rodziną, niech się nie waha i dołączy do naszej wspólnoty.

Jeśli chcecie obejrzeć klubowy debiut Zosi, albo zorientować się jak dotrzeć na klubowe spotkanie KONIECZNIE zajrzyjcie do naszej GALERII .

73 de Piotr SP9TPZ