Za nami już Święta, które tym razem zbiegły się z Zawodami WW WPX SSB.

Jak wielokrotnie było mówione, zawody to okazja na ciekawe łączności pozwalające podnieść statystyki i uzupełnić sloty w LoTW. Mnie wpadły dwa kolejne 🙂

Zbliża się Krajowy Zjazd Delegatów PZK, stąd wczoraj w naszym klubie gościliśmy członków GOT 29 PZK, którzy zdecydowali kto będzię nas reprezentował podczas majowego zjazdu PZK. Prezes Mariusz SQ9ANS wręczył Błażejowi licencję nasłuchową SP9-29105.

Podczas dzisiejszego spotkania klubowego omówiliśmy już parę szczegółów X Radiozlotu na Sośnij Górze. Damian SP9-29088 zaś nas zaskoczył. Dziękujemy za wsparcie!

Ponieważ Damian i Mieczysław szykują się do egzaminów, dziś mieli z nami lekki trening.

Przypominam i ZAPRASZAM do udziału w SPDX Conteście. To już nabliższy weekend (17.00 LT sobota – 17.00 LT niedziela). Dobre przygotowanie do zawodów uwzględnia zaznajomienie się z regulaminem. Jego treść znajdziecie TUTAJ.

Kilka fotografii znajdziecie w naszej GALERII.

73 de Piotr SP9TPZ