Damian SP9-29088 pochwalił się, że otrzymał Świadectwo Radiooperatora. Gratulacje! Pora wystąpić o pozwolenie radiowe. Życzymy Ci szybkiego wyjścia eter i zadowolenia z krótkofalarskiego hobby.

Opublikowano wstępne wyniki Zawodów Zamkowych 2024. Było blisko……. stacje bonusowe zabrały nam pudło. 4 miejsca dla sportowca to najgorsze miejsce. Jednak popatrzmy ile przyjemności dała nam praca i pobyt w Chudowie.

Jak to zwykle bywa po Radiozlocie pora na zebranie uwag, sugestii i zrobienie podsumowania. To było głównym tematem dzisiejszego clubbingu.

Przygotowano podziękowania dla sponsorów. Omówiliśmy nasze uwagi, spostrzeżenia i sugestie.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA należą się wszystkim, którzy w choć minimalnym stopniu przyczynili się do realizacji Jubileuszowego X Radiozlotu.

Zatem pora na wakacje! Bajtle sie bydom łod jutra lynić. Ale niy my! Od radia i krótkofalarstwa nie ma wakacji! Możecie se łoblyc krótkie galotki i laczki ale przidźcie do klubu we czwortek abo niych Wasz radyjok durch funguje.

Pokukejcie, jak my maszkecili, styknie wlyźć do GALERII !!!

73 de Piotr SP9TPZ