Tą radosną wiadomość Adrian SQ9IDF trzymał do końca. Daria otrzymała pozwolenie radiowe i posługiwać się będzie znakiem SP9DAR. A tyle żeśmy się z nią nakombinowali nad wyborem znaku a ten okazał się tak oczywisty. Życzymy Ci Dario szybkiego wyjścia w eter, wielu DXów i zadowolenia z hobby!

Kolejną radość przyniosła frekwencja klubowiczów w Zawodach Rybnickich. Mariusz SP9AMH, Antoni SP9SM, Piotr SP9TPV, Fabian SP9WD oraz Piotr SP9TPZ reprezentowali klub w tych ważnych, śląskich zawodach. Czekamy cierpliwie na wyniki.

Mariusz SP9AMH i Zbyszek SP9GMI nie odpuścili też Marconi Contestu na 2m. Czekamy jeszcze na finalne wyniki ale póki co Zbyszek dominuje. 🙂

Ponieważ Piotr SQ9PQB walczył w zawodach ARKI, TPZecik przegonił klubowiczów do drugiej sali, w której podjął temat anten a zwłaszcza koegzystencji wielu anten na danym obszarze i efektów z tego wynikających. Program MMANA-GAL okazał się nieoceniony.

UWAGA! Antoni SP9SM PRZYPOMINA o konieczności zgłoszenia swojego uczestnictwa w klubowym spotkaniu świątecznym (16 grudnia br). Jak wiecie a jeśli nie to musicie zrozumieć, że logistyka wymaga czasu!

Piotrowi SP9TPV życzymy SZYBKIEGO powrotu do formy! Trzimej sie Karlusie!

Obejrzyjcie jeszcze dosłownie parę zdjęć w naszej GALERII .

73 de Piotr SP9TPZ