Intensywność przygotowań do IX Radiozlotu zwiększona została naszym udziałem w dzisiejszym Pikniku Szkolnym w Zespole Szkół nr 2 Specjalnych w Mikołowie. Rano ustawiliśmy nasz namiot przed budynkiem szkoły i od 9.00 zaczęliśmy zwracać uwagę dzieci i młodzieży dźwiękami alfabetu Morse’a. Pięć godzin spędzonych z dziećmi pozwoliło nam znów poczuć ducha młodości, pozbyć się uprzedzeń a co najważniejsze dać im chwile radości. Dziękuję: Czesławowi SP9FLG, Krystianowi SP9NLX i Antoniemu SP9SM za przygotowanie i prowadzenie stanowiska klubowego.

Popołudnie należało do spotkania klubowego w statusie GENERALNEGO przed IX Radiozlotem.

Dziękuję przybyłym za obecność oraz tym którzy mimo absencji zgłaszali swój akces.

Omówiono szczegółowo nasze aktywności, podział ról i obowiązków. Stan przygotowań oceniamy na 95%.

Spotykamy się o 9.00, w najbliższą niedzielę 18 czerwca na Sośniej Górze, aby przygotować IX Radiozlot dla naszych Gości.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czy TePeZecik dostoł ta QSLka za Mount Athos, spójrzcie do GALERII .

73 de Piotr SP9TPZ