Wzorem ubiegłych lat zapaliliśmy znicze naszym klubowiczom, którzy ubiegli nas do wieczności.

Założyciel Mieczysław SP9GO, Ryszard SP9LJA, Edmund SP9QMI oraz Piotr SP9CRK wciąż są w naszych myślach.

Spoczywajcie w krainie wiecznych DXów.

Ze względów od nas niezależnych pomieszczenia klubowe nie były dziś dostępne, stąd pomysł by zapolić fojerka i pokopcić trocha wusztów. Ci co czują bluesa nie dali się długo namawiać. Dziękujemy Gospodarzowi Antoniemu SP9SM za udostępnienie terenu.

Podczas ostatniej giełdy w Pszowie, Koledzy z OT31 zapraszali nas do kolejnej edycji Zawodów Rybnickich. Nie dajcie się namawiać, w najbliższy weekend 6-7 listopada będzie ku temu okazja. Regulamin zawodów znajdziecie tutaj: https://ot31.pzk.org.pl/index.php/zawody-rybnickie/

Kolejne fotografie trafiły do naszej galerii.

Zajrzyjcie do GALERII. 

73 de Piotr SP9TPZ