Mikołowski Klub Krótkofalowców SP9PKS już po raz kolejny zaprasza krótkofalowców i sympatyków radia na IX Radiozlot na Sośniej Górze.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca 2023r., na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie ul. Sosnowa 5, w godzinach 12.00-18.00.

W tym dniu Ogród świętuje Dzień Wiatru i ta tematyka dominować będzie w przygotowanej dla dzieci radiowej grze terenowej z nagrodami.

Krókofalowcy tradycyjnie rejestrują się przy klubowym namiocie. Na godzinę 15.00 planowane jest wspólne zdjęcie a o 15.10 losowanie niespodzianek dla uczestników.

W trakcie IX Radiozlotu można będzie m.in zobaczyć balonowe starania Mirka SP9MF (w zależności od pogody: 12.00 – balon na ogrzane powietrze lub około 15.00 start balonu na hel), HamRadioshop będzie kusić Was swoją ofertą a Tomek SP9TL zdradzi trochę szczegółów FIELDowych aktywności.

Pamiętajcie, że IX Radiozlot to nie tylko okazja do spotkania ale też reklamy naszego hobby wśród mieszkańców Mikołowa i okolic a także wśród przybyłych gości. Nie zmarnujemy tej okazji!

A ponieważ IX Radiozlot odbywa się na śląskiej ziemi podsumujemy to zaproszenie słowami:

NIY LYŃ SIE! Wylyź na plac i ze Familijom ciś na Sośnio!

73 de SP9PKS team