Wydaje się, że tematy związane z minionym Radiozlotem jeszcze są aktywne.

Lipcowa Gazeta Mikołowska określa start balonu podczas VIII Radiozlotu jako gwóźdź programu.

Dotarły do nas elementy dotyczące wyposażenia balonu związane z emisją SSTV. Mirek SP9MRT dał się namówić na kolejne misje. A oliwy do ognia dolał Romek SO9D sugerując wykorzystanie latawców. Koniec lata i nadchodząca jesień zapowiadają się ciekawie.

Co do lata to jedni są już po kajakach, inni w tym Szef pakują walizki i niebawem wyruszają na spotkanie z wakacyjną przygodą. Oczywiście wśród rzeczy niezbędnych znajdują się NIEZBĘDNE elementy radiostacji ma się rozumieć.

Cieszymy się, że Krystian SP9NLX w dobrej formie powrócił w klubowe progi.

UWAGA! W najbliższy weekend mistrzostwa IARU. Nie zapomnijcie dać punktów naszym (SN0HQ: http://sn0hq.org.pl)

Kilka wakacyjnych fotek znajdziecie w GALERII.

73 de Piotr SP9TPZ