Pierwszy dzień wiosny z reguły kojarzy się z wagarami, jednak dzisiejsza frekwencja klubowa temu zaprzeczyła.

Damian SP9-29088 zaś poszalał z drukarnią 3D. Bardzo twórczy osobnik! Pochwalił się też swoimi dyplomami nasłuchowymi. TPZecik go trochę pomęczył z dB-eli i częstotliwości rezonansowych, ale ni ma rady bo egzamin się zbliża. Zawitał do nas też nowy Kolega, który szykuje sie do egzaminu więc będzie okazja zarówno jemu i Damianowi pomóc w przygotowaniach. Liczę na Wasze wsparcie!

Piotr SP9TPV ponawia apel o zgłaszanie się na kurs telegrafii. Po zebraniu się grupy min. 5 osób ustalimy szczegóły.

Za tydzień wypada Wielki Czwartek więc zajęć klubowych nie będzie. Będziecie mieli czas, by przygotować się do Świąt w różnych wymiarach.

Zbyszek SP9GMI przypomina o Walnym Zebraniu GOT29 PZK. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Nadal wspominają nas w Zabrzu, obejrzyjcie RELACJĘ.

No i jeszcze na koniec spójrzcie tradycyjnie do naszej GALERII.