Dzień kobiet przyszło nam spędzać w zabrzańskim Zespole Szkół Ekonomiczno Usługowych.

Wybraliśmy się tam za zaproszenie Ani, XYL-ki Pawła SQ9MSD.

Wpisało się to znakomicie w nasze regulaminowe wymaganie mówiące o corocznej akcji naborowej przeprowadzanej w placówkach edukacyjnych. Nasze doświadczenie z Radiozlotów i zgromadzone materiały pozwalają nam na swobodne konfigurowanie pokazów krótkofalarskich. Ułatwia to zwłaszcza podjęcie decyzji i samo wykonanie, bo kiedyś poniesiony nakład pracy procentuje.

Podczas 4 godzin lekcyjnych zaprezentowaliśmy czterem klasom o różnym profilu zawodowym to co najlepsze w krótkofalarstwie. Na zakończenie każdy z uczniów otrzymał pamiątkową QSLkę oraz ulotkę, która mamy nadzieję będzie stanowiła element kontaktowy w sytuacji gdyby ktoś zdecydował się na nasze wspaniałe hobby.

W zajęciach wzięli udział: Czesław SP9FLG, Krystian SP9NLX, Antoni SP9SM, Paweł SQ9MSD oraz Piotr SP9TPZ.

Ani i Pawłowi DZIĘKUJEMY za wikt i opierunek!

Obejrzyjcie, co robiliśmy w ZSEU zaglądając do naszej GALERII.

73 de Piotr SP9TPZ