Ale może zacznijmy od przyjemnych rzeczy.

Stanisław SP9UNK z lublinieckiego klubu SP9PEW składa PKSowym Piotrom i Pawłom życzenia imieninowe. Jeszcze jakiś czas temu Piotrów było 6 w klubie. Zatem znaki wywoławcze pomagały w orientacji. Paulek jest ino jedyn. Stanisławie, DZIĘKUJEMY !

Nasza klubowiczka Weronika SO9BAB, USia czyli na Uniwersytecie Śląskim dziś się obroniła! GRATULACJE !!!!! Winszujemy też Mirkowi SP9MF takij zdolnyj Cery !!!!

Co prawda rok szkolny zakończył się tydzień temu jednak są tacy co dalej trudzą się w zdobywaniu wiedzy. Już za tydzień, w czwartek około 11.00 nasz Sławek będzie uczestniczył w egzaminie na świadectwo radiooperatora. Dziś zrobiliśmy mu podsumowanie. Bardzo zaangażował się w proces przygotowania Adam SP9EB, któremu należą się nasze słowa uznania.

SŁAWKU trzymamy kciuki! I mamy nadzieję, że za tydzień będziemy fajerować.

W najbliższy weekend odbędą się III Próby Subregionalne. Jeśli pogoda dopisze to staniemy oczywiście na naszej UKFowej górce.

Obejrzyjcie życzenia Stanisława SP9UNK w naszej GALERII .

73 de Piotr SP9TPZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *